گروه نرم افزار دوگان

گروه نرم افزار دوگان
تاریخ انتشار : 1394/10/23 تعداد نمایش : 4967

 گروه نرم افزاری دوگان، با تجربه بیش از 15 سال مدیران آن و بر اساس تکنولوژی های برتر در فناوری های اطلاعات و ارتباطات  بنا شده است.

اهداف اصلی شامل سه بخش عمده می باشد :

1) نرم افزار های کاربردی تحت وب

2) طراحی پورتال ها و وب سایت های اینترنتی

2) نرم افزار های مبتنی بر موبایل 

اين شركت با تلاش مهندسين و متخصصيني كه در اختيار دارد كوشيده است مطابـق استانداردهای ملي و بين المللي عمل نموده و كيفيت و تکنولوژی محصولات را افزايش دهد.

كه هر کدام از اهداف  از نیازهای كشور محسوب مي شوند، يكي از اهداف اين سازمان ارائه این سامانه به هم وطن های عزیز، ايجاد اشتغال و صادرات محصولات به کشور ها همسایه و در نهايت  ورود ارز به کشور عزیزمان می باشد. اين شركت با تلاش مهندسين و متخصصيني كه در اختيار دارد كوشيده است مطابــق استانداردهای ملي و بين المللي عمل نموده و كيفيت و تکنولوژی محصولاتش را افزايش دهد.

به منظورافـزايش رضايت مندي مشتريان و بهره وري بيشتر اين سازمان اهداف زیر را بعنوان اهداف سازماني سال جاری تعريف كرده است:

  1. ارتقاء سطح کيفی محصولات و افزايش رضايت مشتری
  2. ارتقا تکنولوژی ها و استفاده از آخرین تکنولوژی ها
  3. افزايش آمار فروش و توسعه بازرگانی

اين سازمان معتقد است كه نيروي انساني متعهد و كارآمد از سرمايه هاي سازمان محسوب مي شود و مي بايست جهت ارتقاء دانش فني آنها كوشيد، همچنين اهداف و خط مشي ميبايست مورد بازبيني و بازنگري قرار گيرد تا همواره سازمان و سيستم مديريت كيفيت در مسير بهبود مستمر و جلب اعتماد و رضايتمندي مشتريان گام بردارد.

نام
ایمیل
توضیحات
Captcha
کد امنیتی