1152

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

اولین تلویزیون جهان با ویندوز ۱۰ معرفی شد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که امروز برگزار شد، شرکت Videocon که پیشرو لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی در هند می باشد، در همکاری خود با کمپانی بزرگ مایکروسافت، از اولین تلویزیون جهان با ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. این تلویزیون LED جدید به راحتی از یک تلویزیون به یک کامپیوتر تبدیل می شود.

این دستگاه می تواند به صورت یکپارچه و برای دستیابی به کانال های مختلف تلویزیونی، به حالت تلویزیون تنظیم شود. این تلویزیون جدید در دو اندازه ی ۳۲ اینپی و ۴۰ اینچی عرضه خواهد شد و از طریق وای فای با شبکه های در دسترس، ارتباط برقرار خواهد کرد. رابط MHL این تلویزیون به کاربران اجازه می دهد که گوشی های هوشمند، تبلت ها و دیگر وسایل الکترونیکی خود را به آن متصل سازند.

این تلویزیون با پورت HDMI، ۲ گیگابایت حافظه رم DDR3 و ۱۶ گیگابایت حافظه ذخیره سازی داخلی که با استفاده از کارت حافظه جانبی MicroSD تا ۱۲۸ گیگابایت می تواند ارتقا یابد، همراه است.

آقای Akshay Dhoot، رئیس کمپانی هندی Videocon، این چنین اظهار نظر می کند که:

ما بسیار هیجان زده هستیم که نخستین تلویزیون جهان را که با ویندوز ۱۰ همراه است، معرفی می کنیم. در این زمان در حال تغییر، ما نیاز های مصرف کنندگان خود را برای دستیابی راحت تر به تکنولوژی، شناخته ایم، و بنابراین اولین تلویزیون هیبریدی جهان را که یک کامپیوتر نیز هست، طراحی کرده ایم. با استفاده از این تلویزیون، دانش آموزان به راحتی می توانند تکالیف مدرسه خود را انجام دهند و آن ها را به اشتراک بگذارند، خانه دار ها می توانند دستور پخت تهیه کنند و آن را با جهان به اشتراک بگذارند، و حرفه ای ها می توانند خارج از دفتر خود به کار هایشان بپردازند. این محصولی است که هر یک از اعضای خانواده بدون در نظر گرفتن سن خود می تواند از آن استفاده کند.

videocon_windows_10_led_press

عملکرد دوگانه این دستگاه به عنوان تلویزیون و کامپیوتر با ویندوز ۱۰، آن را به دستگاهی جذاب تبدیل می کند که افراد به راحتی می توانند محیط کار خود را با استفاده از آن به محیطی برای اوقات فراغت مبدل سازند. این تلویزیون از طریق نمایندگی های Videocon و با قیمت ۶۱۵ دلار برای مدل ۳۰ اینچی و ۸۱۶ دلار برای مدل ۴۲ اینچی به فروش خواهد رسید.

اولین تلویزیون جهان با ویندوز ۱۰ معرفی شد.