1168

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

احتمال عرضه به روز رسانی Threshold 2 ویندوز ۱۰ در هفته جاری

همه ما می دانیم که مایکروسافت تصمیم دارد تا پیش از سال ۲۰۱۶ میلادی یک به روز رسانی بزرگ را برای ویندوز ۱۰ عرضه کند که در آن شاهد ویژگی های جدیدی خواهیم بود و باگ های بسیاری در آن رفع خواهند شد. این به روز رسانی بزرگ با اسم رمز “Threshold 2” یا به اختصار “th 2” شناخته می شود و هم اکنون در دست آزمایش است. اما تا به این لحظه تاریخ دقیق انتشار آن اعلام نشده است.

اما امروز Paull Thurrott، که یکی از افراد فعال در حوزه اخبار تکنولوژی به شمار می رود و بیشتر محصولات مایکروسافت را بررسی کرده، اعلام کرد که مایکروسافت قصد دارد به روز رسانی پاییز ویندوز ۱۰ را در هفته جاری منتشر کند. این به روز رسانی جدید که با اسم رمز Threshold 2 شناخته می شود تغییراتی را برای سیستم عامل به ارمغان می آورد و از جمله آن ها می توان به تجربه نرم افزار یکپارچه اسکایپ، بهبود های منوی استارت، بهبود های سیستم عامل، تغییرات و قابلیت های جدید مرورگر اِج، نرم افزار پیام رسان جدید و… اشاره کرد. با استفاده از نرم افزار پیام رسان جدید کاربران می توانند با دوستان خود چت کنند و یا این که با استفاده از کرتانا در دسکتاپ SMS های خود را ارسال کنند. کرتانا نیز با آمدن این به روز رسانی تغییرات گسترده ای خواهد داشت.

طبق معمول، مایکروسافت از چندی پیش به روز رسانی Threshold 2 را با ویندوز اینسایدر ها آزمایش می کند و بیلد هایی که اخیراً برای اینسایدر ها عرضه شده اند حاوی تغییرات این به روز رسانی هستند. این به روز رسانی با وجود این که بسیار خوب به نظر می رسد اما همچنان نرم افزار پیام رسان و اسکایپ آن در بیلد های پیش نمایشی که اخیراً منتشر شده اند دارای مشکل هستند و به نظر می رسد که قدری زمان جهت رفع این مشکلات نیاز باشد. به هر حال این به روز رسانی یا در هفته جاری و یا نهایتاً در هفته آینده در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت و آن ها می توانند این به روز رسانی را تجربه کنند. نرم افزار ها نیز با این به روز رسانی و به روز رسانی های بعدی که به طور منظم منتشر می شوند بهبود می یابند.

احتمال عرضه به روز رسانی Threshold 2 ویندوز ۱۰ در هفته جاری