1183

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

مایکروسافت پروژه آفیس اینسایدر مخصوص مشتریان سرویس آفیس ۳۶۵ را معرفی کرد

سال گذشته بود که مایکروسافت از پروژه جدیدی به نام ویندوز اینسایدر رونمایی کرد. این پروژه به افراد این امکان را می داد تا با ثبت نام در آن، بیلد های پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ را دریافت کنند و باگ ها و مشکلات آن ها را با مایکروسافت در میان بگذارند و یا اگر پیشنهادی برای بهبود دارند را مطرح کنند و به طور کلی بخشی از فرآیند توسعه ویندوز ۱۰ را تشکیل دهند.

امروز مایکروسافت از پروژه ای جدید به نام آفیس اینسایدر رونمایی کرده است که مشابه پروژه ویندوز اینسایدر است. این پروژه جدید، به مشتریان آفیس ۳۶۵ نسخه Home، نسخه Personal و نسخه University این امکان را می دهد تا بتوانند بیلد های پیش نمایش آپدیت های آفیس ۲۰۱۶ ویندوز را دریافت کنند. همان طوری که می دانید، این بیلد های پیش نمایش ویژگی های جدیدی دارند که پس از گذارندن مراحل آزمایش، برای کاربران عادی منتشر می شوند. مایکروسافت در خصوص این پروژه جدید می گوید:

    وقتی که شما یک آفیس اینسایدر می شوید، به جامعه قدرتمند کاربرانی هم فکر خواهید پیوست. به کمک این همکاری شما، ما می توانیم یک تجربه با کیفیت از آفیس را برای میلیون ها کاربر در سرتا سر جهان تضمین کنیم.

برای کسب اطلاعات در خصوص چگونگی ثبت نام در پروژه آفیس اینسایدر، می توانید به صفحه مربوط به این پروژه مراجعه کنید. اگر شما از مشتریان آفیس ۳۶۵ هستید (اشتراک آن را خریداری کرده اید) و می خواهید که هر چه زود تر به ویژگی های جدید دسترسی داشته باشید، می توانید راهنمای این صفحهرا نیز مطالعه کنید. توجه داشته باشید که این پروژه تنها برای کاربران ویندوز در دسترس است و کاربران مک باید فعلاً صبر کنند تا مایکروسافت اخبار بعدی در این خصوص را اعلام کند.

مایکروسافت پروژه آفیس اینسایدر مخصوص مشتریان سرویس آفیس ۳۶۵ را معرفی کرد