1199

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

موجودی اولین پیش فروش لومیا ۹۵۰ اکس ال به پایان رسید!

روز گذشته مایکروسافت امکان پیش خرید گوشی های جدید خود را در آمریکا فراهم کرد که تاریخ تحویل آن ها ۲۵ نوامبر (۴ آذر) درج شده است. حال پس از گذشت تقریبا یک روز، موجودی موج اول پیش خرید ها به اتمام رسیده است و مشتریان اگر اقدام به پیش خرید کنند، باید گوشی خود را در تاریخ ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) دریافت کنند. این موضوع جای خوشحالی برای ما و البته نگرانی برای خریداران دارد.


استقبال از محصول جدید مایکروسافت، چیزیست که خیلی ها در مورد آن مطمئن نیستند و نظرات خود را در خصوص آن به آینده موکول کرده اند. هر چند هنوز هم برای اظهار نظر در خصوص میزان استقبال کاربران از پرچمداران جدید زود است، اما حداقل پیش خرید های لومیا های جدید با استقبال بسیار گرمی مواجه شده اند. از آن جایی که مایکروسافت باید گوشی های تولید شده ی خود را نقاط مختلفی از جهان ارسال کند، زمان تحویل گوشی های جدید در مناطق مختلف ممکن است با فاصله های زمانی زیاد انجام شود. از این رو اگر کسانی که مایل به خرید گوشی های جدید هستند، اقدام به پیش خرید گوشی در سایت مایکروسافت نکنند، ممکن است مجبور شوند تا حتی چند ماه منتظر بمانند.

از طرف دیگر این استقبال خوب جای خوشحالی دارد، چراکه مایکروسافت با همه ی دشواری ها و سختی هایی که برای تولید این گوشی و معرفی سیستم عامل ویندوز ۱۰ که از بسیاری جهات برتری های بلا منازعی نسبت به رقبا دارد کشید، می تواند اکنون حداقل از ساخت و فروش این گوشی ها متحمل ضرر نشود و در آینده با ورود دیگر شرکت های تولید کننده ی موبایل به اکو سیستم ویندوز ۱۰، از سیستم عامل خود بهره ببرد.

لومیا ۹۵۰ اکس ال، فبلت پرچمدار مایکروسافت است که با صفحه نمایش ۵.۷ اینچی از نوع WQHD (1440×۲۵۶۰) OLED، دوربین ۲۰ مگاپیکسلی به همراه فلش سه گانه ی طبیعی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی زاویه باز، ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی و یک باتری ۳۳۴۰ میلی آمپر ساعتی بهره می برد. برای مشاهده ی مشخصات کامل این گوشی، اینجا کلیک کنید.

موجودی اولین پیش فروش لومیا ۹۵۰ اکس ال به پایان رسید!