1452

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

مایکروسافت در حال کار بر روی یک آپدیت بزرگ برای فایل اکسپلورِر است

فایل اکسپلورر که قبلا با نام ویندوز اکسپلورر شناخته می شد به شما امکان مرور فایل ها و مدیریت آنها در دستگاه شخصیتان و فضای ابری و شبکه را می دهد و یکی از نرم افزار هایی است که بیشترین استفاده را در میان کاربران داراست. آخرین باری که آپدیت بزرگی را دریافت کرد در ویندوز ۸ بود که تغییراتی در رابط کاربری این نرم افزار ایجاد شد و قابلیت ریبون به قسمت بالای برنامه اضافه شد که می توان از آن به راحتی برای کپی، پیست، تغییر نحوه نمایش محتوا و از این قبیل وظایف پر کاربرد استفاده کرد. اما یکی از کارمندان مایکروسافت خبر به روز رسانی بزرگی را داده است.

هر چند فایل اکسپلورر نرم افزاری قدرتمند و پر کاربرد میان کاربرانی که از موس استفاده می کنند است، اما برای کاربران صفحات لمسی زیاد خوشآیند نیست که از این نرم افزار استفاده کنند چرا که برای صفحات لمسی طراحی نشده است. وقتی در دستگاهی مانند سرفس پرو ۴ از آن استفاده می کنید، سخت است که روی گزینه ای که می خواهید لمس کنید. نرم افزار One Drive  در ویندوز ۸ وجود داشت که می توانستید از آن برای مرور فایل ها نیز در صفحات لمسی استفاده کنید اما با آمدن ویندوز ۱۰ مایکروسافت این نرم افزار را حذف کرد پس بنابر این هم اکنون به هیچ طریقی به نرم افزار مرور فایلها برای صفحات لمسی دسترسی ندارید.

@HUGEMSFAN Yes we are working on a total update of file explorer! Can’t articulate schedule yet. You are right.

— peter skillman (@peterskillman) March 18, 2016

ما در حال کار بر روی یک به روز رسانی جامع هستیم، اما در حال حاظر از تاریخ انتشار نمی توانم به شما بگویم.

مایکروسافت از مشکلات کاربرانش مطلع است و روی این آپدیت کار میکند. Peter Skillman مدیر ارشد حوزه تجربه کاربری مایکروسافت ویندوز دسکتاپ از آپدیت بزرگی برای نرم افزار فایل اکسپلورر که برای صفحات لمسی طراحی شده است پرده برداری کرد. او تاریخ دقیقی از انتشار این به روز رسانی برای کاربران اینسایدر ذکر نکرده اما در نظر داشته باشید که در آینده نزدیک شاهد این اتفاق خواهیم بود.

خوشبختانه مایکروسافت بدون اینکه از امکانات این نرم افزار چیزی کم کند، آن را برای همه دستگاه ها طراحی خواهد کرد یعنی هم کاربرانی که با موس کار می کنند هم کاربران دستگاه های صفحه لمسی می توانند بدون مشکل از فایل اکسپلورر جدید استفاده کنند.

مایکروسافت در حال کار بر روی یک آپدیت بزرگ برای فایل اکسپلورِر است