1491

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

اچ پی از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

اچ‌ پی ساعاتی پیش در کنفرانس اختصاصی خود از اولترابوک جدید Spectre 13 رونمایی کرد که در پشت این دستگاه، لوگوی جدید این شرکت حک شده است.
محصولات اچ‌پی پیش از این لوگوی Hewlett-packard را به همراه داشتند. حال پشت نمایشگر اولترابوک جدید ۱۳.۳ این شرکت، طراحی جدید لوگوی اچ‌پی را شاهد هستیم که در آن حروف hp به زیبایی قرار گرفته‌اند.
پیش از این در سال ۲۰۱۱ این سبک از طراحی لوگو اچ‌پی را توسط Moving Brands مشاهده کرده‌ بودیم که به سفارش اچ‌پی اقدام به طراحی آن کرده بود. غول سخت‌افزار جهان پیش از این تصمیم بر عدم استفاده از طرح مذکور گرفته بود و نام Hewlett-packard را بر روی محصولات خود درج می‌کرد. اما در نهایت به دلیل تقسیم شدن اچ‌پی به دو شرکت زیرمجموعه با وظایف کاری متفاوت، مجبور به استفاده از لوگویی جدید برای دستگاه‌های خود شد. در حال حاضر اچ‌پی فعالیت‌های خود را در دو بخش سخت‌افزار‌های کامپیوتری و پرینتر‌ها در کنار کسب و کار تجاری و مشتریان سازمانی، انجام می‌دهد.

لوگوی جدید اچ‌پی که از چهار خط تشکیل شده است، از زبان طراحی شکسته و جدید این برند نیز خبر می‌دهد که با بررسی جدید‌ترین محصول این شرکت، اسپکتر ۱۳، می‌توان به این موضوع پی بر

اچ پی از لوگوی جدید خود رونمایی کرد