1799

جزئیات وبلاگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
- مقالات

افزونه 1Password به زودی برای مرورگر اج منتشر می‌شود

مرورگر اج رفته‌رفته به تکامل می‌رسد و افزونه‌ها در این بخش نقش مهمی دارند. قرار است به زودی افزونه‌ی 1Password برای این مرورگر منتشر شود.

اوایل هفته‌ی جاری تیم پلتفرم وب مایکروسافت در توییتی اعلام کرده بود که قصد دارد با همکاری کمپانی AgileBeats، در آینده‌ی نزدیک افزونه‌ی 1Password را به مرورگر اج اضافه کند. به نظر می‌رسد اعضای برنامه‌ی ویندوز اینسایدر، خود را برای دریافت این افزونه آماده می‌کنند.

ما خوشحالیم که اعلام کنیم با 1Password همکاری نزدیکی داریم تا بتوانیم افزونه‌ی این برنامه را برای اینسایدرها منتشر کنیم. به زودی API مورد نیاز در دسترس توسعه‌دهنده قرار داده می‌شود.

تیم توسعه‌ی مایکروسافت اج

1Password افزونه‌ی خود را برای فایرفاکس، کروم و اپرا منتشر کرده است؛ ولی طرفداران مرورگر پرسرعت و سبک مایکروسافت، در آینده این افزونه را دریافت می‌کنند. 1Password سرویس رده‌بالایی است که به شما اجازه می‌دهد تمامی پسوردها و رمزهای عبور را در یک مکان امن جمع‌آوری و نگهداری کنید.

این سرویس به لطف اپلیکیشن‌های موجود برای ویندوز و مک اواس، درکنار نسخه‌های موبایل برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌اواس، به یک محصول کامل تبدیل شده است و نسخه‌ای از آن در ویندوز استور قرار دارد که برای هولولنز توسعه داده شده است.

افزونه 1Password به زودی برای مرورگر اج منتشر می‌شود