گروه تولیدی طلا و جواهر آبگینه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ در زمینه طراحی و تولید طلا و جواهر با نام تجاری آبگینه و کد استاندارد K258 آغاز نموده است. این مجموعه با بهره گیری از دانش و ابزار روز این صنعت و با استفاده از بهترین مواد اولیه توانسته است محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی را تولید کند.

مفتخریم که می توانیم با بررسی و تحقیق ، به شناخت کامل از سلیقه مشتریان خود دست یافته و با استفاده از آخرین متدهای طراحی و مدل سازی در این صنعت ، هر روز طرحی جدیدتر و نزدیکتر به سلیقه مشتریان خود را طراحی و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی صنعت طلا و جواهر سازی و تکیه بر تلاش و دقت روز افزون تمامی پرسنل این مجموعه ، محصول نهایی را با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای کیفی تولید و عرضه می نماییم.

گروه آموزش آنلاین پادرس به منظور فراهم آوردن امکان دسترسی به مدرسان خصوصی برای تمامی دانش آموزان بوجود آمده است. فعالیت ما با برگزاری کلاسهای خصوصی دروس دبیرستان آغاز می شود. تمامی خدمات ما به صورت آنلاین بوده و معلم و دانش آموز از محیط کلاس آموزش مجازی ادوب کانکت استفاده می کنند. 

برخی از ویژگی های کلاس مجازی: امکان چت صوتی و تصویری با مدرس، امکان به اشتراک گزاری انواع فایلها، امکان استفاده از وایتبرد 

لذا با توجه به موارد ذکر شده کلاس مجازی تمامی امکانات یک کلاس واقعی را دارد و حتی میتوان فایل ضبط شده کلاس را در اختیار داشت و چندین بار مشاهده نمود. کلاسهای آنلاین بدلیل کم شدن هزینه رفت آمد بسیاربرای دانش آموزان به صرفه بوده به طوری که هزینه یک ساعت آموزش در گروه آموزش آنلاین پادرس چندین برابر کمتر از کلاسهای خصوصی حضوری می باشد.

شرکت صنایع غذایی پیشرو فعالیت خود را از سال 88 درخصوص طراحی وتولید تجهیزات صنایع غذایی جدید آغاز نمود.

این شرکت درزمینه تولیدات تجهیزات صنایع غذایی ودر شاخه جدیدترین فان فود های جهان (غذاهای تفننی/fun food )  فعالیت نموده و هم اکنون دارنده تکنولوژی تولید محصول وسازنده دستگاه های جدید محصولاتی مانند پیتزا قیفی"Cone Pizza" ، پیتزا چتری"'Umbrella Pizza"، کورن داگ"Corn Dog" ، بارثا ساندویچ "Barca Sandwich" ، چیپس فنری "Spiral Chips" و مینی ویچ "Mini Wich"وهات ویچ "Hot Wich" می باشد.

با توجه به نوآوری و توانمندی شرکت در طراحی و تولید دستگاههای جدید، کیفیت بالا، قیمت های مناسب و تنوع بالای دستگاهها این شرکت امکان صادرات به کشورهای دیگر را نیز داشته و از افتخارات این شرکت صادرات به بیش از 40 کشور دنیا است که در پرونده خود دارد.

 

صنعت فرايندي نظام يافته است كه اساسي ترين ويژگي آن كار گروهي است . زيرا پيوند توانايي ها ، انديشه ها و نوآوري هاي كارآفرينان همراه با نيروي انساني صنايع ، فرآورده هاي تازه اي را براي پاسخگويي به نيازهاي امروز و فرداي جامعه فراهم مي آورد
انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی تشكلي است غير سياسي ، غير انتفاعي و مطالعاتي كه به صنعت و مسائل كلان صنعت مي انديشد .
انجمن فعاليت هاي خود را با گرد آوري اطلاعات و پژوهش درباره تنگناها و مشكلات فرا روي صنعت و اقتصاد كشور انجام مي دهد و هدف اساسي را بر دستيابي به گسترش صنعت از طريق مشاركت هر چه بيشتر مردم در فعاليت هاي صنعتي قرار داده است .
انجمن همه افرادي را كه در راه صنعتي كردن كشور كوشش مي كنند و همه مديراني را كه اداره و مسئوليت توليد صنعتي را بر عهده دارند براي انديشيدن و راه جستن درباره توسعه صنعت فرا مي خواند .

این سایت در زمینه جذب آگهی اینترنتی درفضای مجازی می باشد و درواقع یک سایت آگهی تبلیغاتی تحت وب و بازار اصناف و مشاغل در فضای مجازی (C2C Customer to Customer) و B2C (Business to Customer) می باشد. این سایت علاوه بر موارد فوق قیمت روز سکه ، طلا ، ارز (دلار ، یورو ،...) را  نمایش می دهد.

پرنیاز، وب سایت راه حل نیازمندی های اینترنتی با اهداف زیر می باشد:

رساندن فروشنده ها و خریداران از سراسر ایران به یکدیگر

پیدا کردن نزدیک ترین و در دسترس ترین کسب و کارها به یکدیگر

بازار مجازی اصناف و مشاغل کشور، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل

 

نمایشگاه جیتکس دبی هر ساله در اواخر ماه اکتبر در دبی، برگزار می شود که همراه با کنفرانس ها و سخنرانی هایی پیرامون موضوعات روز دنیای کامپیوتر و تکنولوژی های وابسته،  نمایشگاهی جذاب و پر زرق و برق نیز برگزار می شود که هزاران نفر بازدید کننده را به خود جلب می کند.

نمایشگاه جیتکس، دروازه ای برای عبور به سمت آینده و دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات است. این نمایشگاه یکی از مهمترین رویدادهای حوزه ICT و IT به شمار می رود.

نرم افزار جامع مديريت ارتباط با مشتری  CRM  گروه نرم افزاری دوگان یک ارتـباط دو جانبه و مطمـئن بین ســازمان شما و مشتریانـتان بـرقرار می کند تا به جای بازاریابی انبوه، هر مشتری یا گروه مشتری را تک تک بازاریابی کنید تا هیچ فرصتی برای فروش از دست نرود.

در این نـرم افـزار تمامی اطلـاعات مهم و حساس مشتریان، نیازهایشان، وضعیت بـازار و فـروش، گردآوری و یکپارچه گـردیده و با بهره بـرداری مـوثر و هدفمنداز این اطلاعات، زمینه برای کسب رضایت مشتری، افزایش فروش و تعداد مشتریان فراهم می شود.

انجمن پرسشنامه ایران اولین پایگاه عرضه خدمات ابزارسازی پژوهش به صورت تخصصی است. این پایگاه جهت مدیریت بهتر عملکرد و اثربخشی بهتر فعالیت خود و در راستای ارائه باکیفیت محصولات خود، خدمات پژوهشی خود را به صورت انحصاراً «پرسشنامه» در خدمت محققان و پژوهشگران قرار داده است.

پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و استقلال کشورهای آسیای میانه وباز شدن مرزهای شمالی استان خراسان و تمهیداتی که از طرف مقامات استان خراسان اندیشیده شد مبادلات تجاری با کشورهای ترکمنستان – ازبکستان – تاجیکستان – قزاقستان وقرقیزستان از طریق استان خراسان آغاز گردید. با توجه به نیازهای فراوان کشورهای تازه استقلال یافته و بکر بودن بازارهای جدید فعالیت بازرگانان استان به ناگهان به طور چشمگیر افزایش یافت.
استان خراسان با داشتن سه مرز مشترک باجگیران – لطف آباد و سرخس با کشورترکمنستان و با توجه به آماده فعالیت بودن مرز دوغارون در همجواری کشور افغانستان از بهترین موقعیت جهت جذب بازار کشورهای فوق الذکر برخوردار بوده و به همین جهت تجار بازرگانان ایرانی به منظور انجام مراودات بازرگانی خود نیاز به ناوگان ترابری برون مرزی را احساس و بدنبال تقاضای فراهم شده در بازار ضرورت فعالیت شرکتهای حمل ونقل بین المللی در استان احساس و در ابتدا تعدادی از شرکتهای حمل ونقل بین المللی با مرکزیت تهران مبادرت به تاسیس دفتر نمایندگی در استان نموده و فعالیت خود را آغاز نمودند .

نوینا سامانه ای برای ارائه خدمات نرم افزار بر بستر اینترنت می باشد، این نرم افزار ها به صورت آنلاین بوده و می تواند جایگزین بسیاری از نرم افزارهای لوکال گردد. ویژگی بارز نوینا علاوه بر قابلیت های بالای آن، دسترس پذیری در هر زمان و هر مکان است. بدین شکل شما دیگر برای دسترسی به اطلاعات کاری خود محدود به رایانه محل کار خود نخواهید بود و می توانید از داخل خانه یا هر مکان دیگری به آن ها دسترسی داشته و آن را مدیریت کنید. برخی از مزایای استفاده از این سامانه عبارتند از:

خدماتی گسترده منطبق بر نیازهای روز بازار

قابلیت شخصی سازی بر اساس نیاز کاربران

بروزرسانی و ارتقا دائمی سامانه نوینا

دسترس پذیری در هر زمان و هر مکان

قابلیت های بسیار بیشتر و در عین حال هزینه کمتر نسبت به نرم افزارهای لوکال

وب سایت رهنمودهای حسابداری، در زمینه مشاوره مالیاتی، حسابرسی، حسابداری و اخبار اقتصادی به ارائه خدمات می پردازد. از جمله این خدمات عبارتند از:

* رهنمودهای حسابداری برای صنایع مختلف

* معرفی استانداردهای حسابداری ملی ایران

* معرفی استانداردهای معاملات با اشخاص وابسته

* صورت های مالی نمونه

* بازار سرمایه

* رهنمودهای حسابداری- مالیاتی

* اخبار مالیاتی

* اخبار اقتصادی ایران و جهان

* مباحث تخصصی حسابرسی

شرکت افراشيد پرداز از سا ل 1383 بعنوان يك شركت فني و مهندسي فعاليت هاي خود را بر اساس تحقيق و نوآوري در زمينه هاي مختلف صنعتي آغاز نموده، و پس از كسب تجارب و اندوخته هاي علمي جديد، محوريت كار خود را بر توليد دستگاه هايي در حد استاندارد هاي جهاني و با استفاده از امكانات داخلي كشور قرار داد و اينک با بومي کردن اين فناوري توانسته طراحي و ساخت دستگاه ها ي ازن ژنراتور را بر اساس بهترين گزينه ها از لحاظ طول عمر، دقت عمل، حد اکثر راندمان و حداقل هزينه هاي توليد و نگهداري به انجام برساند؛ که در هر شرایطي قادر است دستگاه هاي خود را از نظر فني و قطعات يدکي در کمترين زمان ممکنه پشتيباني نماييد.

اين شرکت همواره در اجراي تحقيقات علمي با محققين و اساتيد علوم تغذيه و بهداشتي همراهي داشته و اينک بعنوان يک شرکت مستقر در پارک علم و فناوري خراسان رضوي از جايگاه  علمي صنعتي  ويژه اي  در بين  شرکت هاي صنعت ازن برخوردار مي باشد.

 

 شرکت سیگنال گروپ با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا و با بکارگیری تجارب متخصصین داخلی و خارجی در سال 1390 موفق به راه اندازی خط تولید و مونتاژ درشمال شرق کشور گردید. آنچه نقطه قوت و مزیت تولیدات شرکت سیگنال گروپ در صنعت الکترونیک است کیفیت بالا، استفاده از تکنولوژی روز و ارائه خدمات پس از فروش مناسب محصولات تولیدی می باشد که حضور مستمر و روز افزون در بازارهای داخلی و خارجی و اخذ گواهی نام این شرکت می باشد. از جمله خدمات ارائه شده شرکت سیگنال گروپ در وب سایت عبارتند از:

  • طراحی، توليد و مونتاژ بردهای مدار چاپي در استان خراسان
  • انجام پروژه هاي صنعتي

شرکت پژواک فناوران آبی پارسیان، تنها ارائه دهنده سرویس های ویژه بر بستر SMS و USSD در شبکه شرکت ارتباطات سیار ایران ( همراه اول) می باشد.

 سامانه پیام کوتاه فرابرد نرم افزاری توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

شرکت طراحان کنترل شرق فعاليت خود را در زمينه اتوماسيون صنعتي و الکترونيک آغاز نمود. پس از مدت کوتاهي اين شرکت به يکي از طراحان و توليدکنندگان برتر و نوآور ماشين آلات پلاستيک در ايران مبدل شد، تا آنجاکه موفق به طراحي و ساخت اولين ماشـيـن ته دوز مجـهز به پــنـل کنترل ، اولين ماشين پلاستيک سه طرف دوخت مجهز به PLC و Touch Screen، اولين ماشين دوخت مجهز به سرووموتور و نظيرآن درايران شد. کيفيت و کارايي بالاي اين محصولات توجه بسياري از مشتريان را در ايران و حتي خارج از مرزهاي ايران به خود جلب نمود و زمينه صــادرات محصولات اين شرکت را به کشورهايي همچون سوئد، تانزانيا، عراق، ترکمنستان، سوريه، قزاقستان و افغانستان فراهم نمود.

شرکت طراحان کنترل شرق، با اتکا به تجربه و دانش فني عميق و پرسنل کارآزموده و متخصص خود، آمادگي کامل خودراجهت ارائه مجموعه خدمات زير دربهترين سطح کيفي اعلام مي دارد:

  کامپيوتر و نرم افزار، خدمات شبکه،  الکترونيک و مخابرات، فناوري اطلاعات و ارتباطات ( ICT )، خدمات R&D

پیاده سازی سیستم تله متریک در صنعت بتن 
شرکت پارت صنعت پس از سه سال بررسی های جامع بر روی صنایع مرتبط با بتن و همچنین مشورت با اهالی فن صنعت بتن، هم اکنون بعنوان بنیانگذار و اولین شرکت مجری سیستم تله متریک در صنعت سیمان و بتن فعالیت می کند. در این سیستم دقت اندازه گیری وخطای اندازه گیری وزن مصالح و سیمان نیز بهینه شده است.

از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد عبارتند از:

طراح و مجری سیستم های توزین استاتیک و داینامیک

مجری برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برق، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق

طراح و سازنده دستگاه های تحت سفارش خاص 

شرکت مهندسی نیرو توسعه  ثامن در سال 1376در شهرمقدس مشهد فعالیت خود را آغاز نموده وزمینه فعالیت این شرکت درسیستم های EASجهت حفاظت ازاجناس موجود درفروشگاه ها وکتابخانه ها می باشد. این سیستم درایران به نام سیستم های دزدگیر فروشگاهی شناخته می شوند که سیستمی مدرن و پیشرفته ای برای کنترل فروشگاه های (پوشاک،کتاب،کیف،کادویی،محصولات پلاستیکی وآرایشی و... ) میباشد.

سیستم های EAS درچهار تکنولوژی مختلف (RM، EM  ،AM ،  RF) تولید می شوند که هریک ازاین چهارنوع برای کاربردهای مختلف طراحی وتولید شده اند.

گروه مهندسی نیرو توسعه ثامن با دارا بودن نمایندگی توزیع کمپانی های GATE WAY سوئد FWG  سوئد IDC SYSTEM کانادا WG  امریکا  IDC SYSTEMهلند بابیش از 15000 نصب درداخل وافتخار 400 نصب درخاورمیانه در این زمینه علاوه براین شرکت در زمینه نصب و راه اندازی 1.دوربین های مداربسته 2. سیستم های اعلام سرقت 3.سیستم های کنترل تردد 4.شبکه های WAN/ LAN WIRELESS فعالیت دارد.